DATA: 15 listopada 2018
GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Elbląg
SZCZEGółY: Klub muzyczny Mjazzga
| Elbląg 15 listopada 2018
Koncert – Nakręćmy budzik dla Kamila!

Wejściówki / cegiełki – 30 zł

Kamil Balkiewicz- jeden z nas, brat jednej z pierwszych i najaktywniejszych Mjazzgówek – uległ w strasznemu wypadkowi, odniósł ciężkie obrażenia i teraz jego przyszłość i życie w dużym stopniu zależy od skuteczności pomocy zewnętrznej – koszty leczenia przekraczają możliwości rodziny, bo to wielka kasa. Ale nie tak wielka jak serca ludzi takich jak mjazzgowa społeczność. Mamy okazję wpłynąć na jego przyszłość i szare cienie przykryć pastelowymi barwami. Jeśli możesz, sięgnij do kiermany i wpłać datek/kup cegiełkę. Jeśli nie możesz, pomóż udostępniając info tym, którzy być może mogą. Nie jest to bezczynne oczekiwanie na pomoc. W zamian elbląscy kapitalni artyści, naprawdę dobre chłopaki – zostawią dla Ciebie serce na scenie i dadzą Ci piękną piosenkę!

MJAZZGA, 15-11-2018 godz. 19:00 – 22:00
Cegiełka – 30 zł (jeśli możesz, można więcej!) – dostępne w Mjazzdze

Program artystyczny:
– NORD BLUES – kilku mjazzgowych stałych bywalców po latach wróciło do grania, a grają to, co kochają najbardziej – bluesa. Mają życiowe doświadczenie (co potwierdzić może siwy kosmyk) i mimo dojrzałego wieku – błysk w oku jak u ciekawskiego dzieciaka 😉
– THE NIEROBBERS – grupa przyjaciół, którzy nic nie muszą, ale wszystko mogą. Najwspanialsze elbląskie głosy z repertuarem piosenki turystycznej, żeglarskiej. Notorycznie wygrywają festiwale, teraz chcą z nami wygrać dobry los dla Kamila.
– TOMASZ STEŃCZYK I JEGO KAPITALNA GRUPA czyli Bartek Krzywda, Paweł Batycki i Szymon Zuelkhe. Takiego głosu i takich akompaniujących mu jak jeden doskonały organizm instrumentalistów nie ma Szczecin, ani Bydgoszcz, nie Bieszczady i nie Mazury. Tylko Elbląg! Jak śpiewa topią się nawet niezapalone świeczki, a serca mają chłopaki brylantowe!
* PODCZAS IMPREZY PRZEPROWADZONE BĘDĄ LICYTACJE WARTOŚCIOWYCH RZECZY, KTÓRE MOGĄ NIE TYLE ODMIENIĆ ŻYCIE, ALE DODAĆ MU ELEGANCKICH ZAWIJASÓW!
(prosimy o kontakt tych, którzy chcieliby dołączyć się z ciekawymi gadżetami do licytacji)

UWAGA – MOŻLIWE SĄ WPŁATY BEZPOŚREDNIO NA KONTO ZRZUTKA.PL:
08 1750 1312 6880 7037 0104 1489
więcej info na : https://www.facebook.com/nakrecmybudzikdlakamila/

CO SIĘ WYDARZYŁO:
Kamil, jeszcze 2 miesiące temu wraz z ukochaną Sylwią, planował ślub i dalsze wspólne życie. Marzy o trójce dzieci i o tym, aby kiedyś wybudować dom. Kamil ma 28 lat, pochodzi z Elbląga a od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. Zawsze zarażał wszystkich optymizmem i chętnie pomagał innym. “Beluś” – nasz syn, wnuk, brat, narzeczony, przyjaciel, kumpel, pracownik – “to po prostu pozytywny gość”.
7 lipca 2018 roku nieszczęśliwy wypadek odebrał Kamilowi dotychczasowe życie i marzenia. Teraz naszym marzeniem jest świadomy uśmiech na jego twarzy, zwykła rozmowa czy wyjście na spacer. Sylwia, wraz z rodziną i przyjaciółmi, walczy każdego dnia o jego powrót do zdrowia i wciąż marzy, o tym by 25 maja 2019 roku zatańczyć wspólnie pierwszy taniec na ich weselu.
Aby przywrócić Kamilowi świadomość i sprawność konieczna jest intensywna opieka neurorehabilitacyjna związana z pilnym pobytem w prywatnej klinice. Terminy w publicznej służbie zdrowia są zbyt odległe a oczekiwania jedynie pogłębiają i tak bardzo ciężki stan “Belusia”. Uszkodzenia mózgu Kamila są bardzo poważne i obecnie wymaga on stałej opieki i wielu specjalistycznych terapii. Aby postawić naszego “Belusia” na nogi potrzebujemy 350 000 złotych.
To ogromna kwota, znacznie przekraczająca nasze możliwości. Właśnie dlatego zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc. Dla nas bezcenna jest każda forma wsparcia. Przelane złotówki, przedmioty przekazane na aukcję, udział w licytacjach, drobne włożone do puszki, rozpowszechnianie informacji oraz modlitwa, w którą gorąco wierzymy – to wszystko przywraca nam ukochanego “Belusia” i za wszystko BARDZO DZIĘKUJEMY.
Jesteśmy przekonani, że razem, dzięki Waszemu wsparciu postawimy Kamila na nogi!
PS. Jeśli leczenie Kamila wyniesie mniej niż zebrana kwota, niewykorzystaną sumę przekażemy na inny cel charytatywny.

The Nierobbers 2022 | Oficjalna Strona Zespołu